Jak se stát členem

Jak se stát členy CLUBu BIOONO:

Členem klubu se může stát fyzická i právnická osoba, nejlépe na základě doporučení již potvrzeného člena klubu a po zaplacení členského poplatku 365 Kč /rok (1 kč na den).

Činnost klubu je zaměřena zejména na poznávání funkce činnosti a aplikaci přírodních látek s přidanou hodnotou, plodů vědeckého výzkumu pro fyzické i duševní zdraví člověka. Členové klubu se podílejí na distribuci znalostí, výsledků mezi poučenou veřejnost, k jednotlivcům, kteří projeví zájem se v této oblasti ve vlastním zájmu nebo v zájmu osob blízkých dále aktivně vzdělávat a dle vlastního uvážení aplikovat to, co klub poskytuje za možnosti.

Členové klubu mají přístup ke kompletním informacím na těchto stránkách, mají možnost se aktivně podílet na akcích Clubu a čerpat další výhody, které připravujeme.

 

Postup, jak se stát členy BIOONO CLUBu:

Proces probíhá ve dvou krocích:

1. Zmáčknete tlačítko Chci se stát členem BIOONO CLUBU dole- vyplníte registrační formulář - v něm si zvolíte vlastní heslo - to si zapište. 

Do pole "Příjmení doporučitele" napište příjmení osoby, která Vám dala informace o CLUBu BIOONO nebo - pokud doporučitele nemáte - napište "Bez doporučení". 

Přijde Vám mail, ve kterém potvrdíte svou mailovou adresu pro ověření a odešlete.

Počítejte prosíme s tím, že zpracování registrací a fakturaci provádíme 1x týdně 

2. Přijde Vám faktura od společnosti ICARBIOS SERVICES s.r.o., podle níž uhradíte roční členský poplatek 365 Kč (1 kč /den). Zaplacením ročního členského poplatku zároveň vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby udržování přístupu na stránky CLUBU BIOONO.  

3. Po zaúčtování poplatku administrátor schválí Vaši registraci a přijde Vám potvrzovací mail - pak už se můžete přihlásit. Přihlášení členové mají přístup do podrobnějších části těchto stránek.

Bez schválení administrátorem Vám přihlášení nebude fungovat.

4. V "Seznamu poradců a partnerů CLUBU" si můžete vybrat osobu, která se Vám bude věnovat - té se ozvěte a můžete využívat výhody člena CLUBU včetně 5% slevy na produkci Clubu. Produkce Clubu je označená, jsou i produkty, které v Clubu ještě nejsou, máte je popsány pro informaci, zde sleva zatím není. Jako důkaz, že na slevu máte nárok,  uvedete číslo zaplacené členské faktury.

chci

Administrátor si vyhrazuje právo pozdržet nebo zamítnout schválení registrace těch osob, postrádajících znalosti o činnosti klubu, jeho náplni, kodexu apod. a provedli registraci "naslepo" nebo z pouhé zvědavosti.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení